Ogólnopolska kampania „Dzieciństwo bez Przemocy”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, we współpracy z Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, organizuje ogólnopolską kampanię „Dzieciństwo bez Przemocy”, której celem jest przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci w Polsce.

W ramach kampanii, w dniach od 6 października do 19 listopada 2025 roku, realizowane będą liczne działania edukacyjne i medialne – zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne – mające na celu zwiększenie świadomości społecznej oraz promowanie postaw sprzyjających ochronie dzieci przed przemocą.

Kulminacyjnym momentem kampanii będzie 19 listopada – Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci. Tego dnia, jako symbol sprzeciwu wobec przemocy, fasady budynków i obiektów architektonicznych w całej Polsce zostaną podświetlone na czerwono.

Więcej informacji o kampanii dostępnych jest na stronie:
https://dziecinstwobezprzemocy.pl